Reklama

Członkowie Klubu STU

Abramowicz Teresa

B.T. Tairon Turystyka Aktywna i Rehabilitacja Osób Niepełnosprawnych www.tairon.pl

Bernadeta Małachwiejczuk

Józef Szeptycki

SAS Jasworscy Sp.J. www.centrumsas.pl

Maria i Henryk Dołęgowscy

Danuta Wolska

Bożena Micewicz

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Melaniuk Helena

Katarzyna Fijałkowska

Bogdan Koplejewski

Andrzej Chomiuk

Bialcon S.A. www.bialcon.pl

Adam Abramowicz

Franciszek Jerzy Stefaniuk

AutoSfera Sp. zo.o. www.autosfera.eu

California Trailer Sp. zo.o. www.c-t.com.pl

Jacek Żukowski PUH Modrzew

Kancelaria Prawna Dariusz Daczkowski www.dariuszdaczkowski.pl

Mariusz Stopa

Bank Spółdzielczy Międzyrzec Podlaski

Centrum APF ESPACE Małgorzata Szurlej Warszawa www.centrumapf.pl

Anna Żytkowska

Dariusz Sienkiewicz

Joanna i Jerzy Łastowscy

SALON EXPERT L'OREAL BEAUTE Anna Tymoszyńska

Elżbieta i Zygmunt Mackiewicz

Małgorzata Jadwiga Górak

Monika i Robert Parzyszek

Akser Tomasz Hryniewicz

Alicja Niedźwiedzka

Abramowicz Teresa

B.T. Tairon Turystyka Aktywna i Rehabilitacja Osób Niepełnosprawnych www.tairon.pl

Bernadeta Małachwiejczuk

Józef Szeptycki

SAS Jasworscy Sp.J. www.centrumsas.pl

Maria i Henryk Dołęgowscy

Danuta Wolska

Bożena Micewicz

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Melaniuk Helena

Katarzyna Fijałkowska

Bogdan Koplejewski

Andrzej Chomiuk

Bialcon S.A. www.bialcon.pl

Adam Abramowicz

Franciszek Jerzy Stefaniuk

AutoSfera Sp. zo.o. www.autosfera.eu

California Trailer Sp. zo.o. www.c-t.com.pl

Jacek Żukowski PUH Modrzew

Kancelaria Prawna Dariusz Daczkowski www.dariuszdaczkowski.pl

Mariusz Stopa

Bank Spółdzielczy Międzyrzec Podlaski

Centrum APF ESPACE Małgorzata Szurlej Warszawa www.centrumapf.pl

Anna Żytkowska

Dariusz Sienkiewicz

Joanna i Jerzy Łastowscy

SALON EXPERT L'OREAL BEAUTE Anna Tymoszyńska

Elżbieta i Zygmunt Mackiewicz

Małgorzata Jadwiga Górak

Monika i Robert Parzyszek

Akser Tomasz Hryniewicz

Alicja Niedźwiedzka

Abramowicz Teresa

B.T. Tairon Turystyka Aktywna i Rehabilitacja Osób Niepełnosprawnych www.tairon.pl

Bernadeta Małachwiejczuk

Józef Szeptycki

SAS Jasworscy Sp.J. www.centrumsas.pl

Maria i Henryk Dołęgowscy

Danuta Wolska

Bożena Micewicz

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Melaniuk Helena

Katarzyna Fijałkowska

Bogdan Koplejewski

Andrzej Chomiuk

Bialcon S.A. www.bialcon.pl

Adam Abramowicz

Franciszek Jerzy Stefaniuk

AutoSfera Sp. zo.o. www.autosfera.eu

California Trailer Sp. zo.o. www.c-t.com.pl

Jacek Żukowski PUH Modrzew

Kancelaria Prawna Dariusz Daczkowski www.dariuszdaczkowski.pl

Mariusz Stopa

Bank Spółdzielczy Międzyrzec Podlaski

Centrum APF ESPACE Małgorzata Szurlej Warszawa www.centrumapf.pl

Anna Żytkowska

Dariusz Sienkiewicz

Joanna i Jerzy Łastowscy

SALON EXPERT L'OREAL BEAUTE Anna Tymoszyńska

Elżbieta i Zygmunt Mackiewicz

Małgorzata Jadwiga Górak

Monika i Robert Parzyszek

Akser Tomasz Hryniewicz

Alicja Niedźwiedzka

Abramowicz Teresa

B.T. Tairon Turystyka Aktywna i Rehabilitacja Osób Niepełnosprawnych www.tairon.pl

Bernadeta Małachwiejczuk

Józef Szeptycki

SAS Jasworscy Sp.J. www.centrumsas.pl

Maria i Henryk Dołęgowscy

Danuta Wolska

Bożena Micewicz

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Melaniuk Helena

Katarzyna Fijałkowska

Bogdan Koplejewski

Andrzej Chomiuk

Bialcon S.A. www.bialcon.pl

Adam Abramowicz

Franciszek Jerzy Stefaniuk

AutoSfera Sp. zo.o. www.autosfera.eu

California Trailer Sp. zo.o. www.c-t.com.pl

Jacek Żukowski PUH Modrzew

Kancelaria Prawna Dariusz Daczkowski www.dariuszdaczkowski.pl

Mariusz Stopa

Bank Spółdzielczy Międzyrzec Podlaski

Centrum APF ESPACE Małgorzata Szurlej Warszawa www.centrumapf.pl

Anna Żytkowska

Dariusz Sienkiewicz

Joanna i Jerzy Łastowscy

SALON EXPERT L'OREAL BEAUTE Anna Tymoszyńska

Elżbieta i Zygmunt Mackiewicz

Małgorzata Jadwiga Górak

Monika i Robert Parzyszek

Akser Tomasz Hryniewicz

Alicja Niedźwiedzka

Abramowicz Teresa

B.T. Tairon Turystyka Aktywna i Rehabilitacja Osób Niepełnosprawnych www.tairon.pl

Bernadeta Małachwiejczuk

Józef Szeptycki

SAS Jasworscy Sp.J. www.centrumsas.pl

Maria i Henryk Dołęgowscy

Danuta Wolska

Bożena Micewicz

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Melaniuk Helena

Katarzyna Fijałkowska

Bogdan Koplejewski

Andrzej Chomiuk

Bialcon S.A. www.bialcon.pl

Adam Abramowicz

Franciszek Jerzy Stefaniuk

AutoSfera Sp. zo.o. www.autosfera.eu

California Trailer Sp. zo.o. www.c-t.com.pl

Jacek Żukowski PUH Modrzew

Kancelaria Prawna Dariusz Daczkowski www.dariuszdaczkowski.pl

Mariusz Stopa

Bank Spółdzielczy Międzyrzec Podlaski

Centrum APF ESPACE Małgorzata Szurlej Warszawa www.centrumapf.pl

Anna Żytkowska

Dariusz Sienkiewicz

Joanna i Jerzy Łastowscy

SALON EXPERT L'OREAL BEAUTE Anna Tymoszyńska

Elżbieta i Zygmunt Mackiewicz

Małgorzata Jadwiga Górak

Monika i Robert Parzyszek

Akser Tomasz Hryniewicz

Alicja Niedźwiedzka

Abramowicz Teresa

B.T. Tairon Turystyka Aktywna i Rehabilitacja Osób Niepełnosprawnych www.tairon.pl

Bernadeta Małachwiejczuk

Józef Szeptycki

SAS Jasworscy Sp.J. www.centrumsas.pl

Maria i Henryk Dołęgowscy

Danuta Wolska

Bożena Micewicz

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Melaniuk Helena

Katarzyna Fijałkowska

Bogdan Koplejewski

Andrzej Chomiuk

Bialcon S.A. www.bialcon.pl

Adam Abramowicz

Franciszek Jerzy Stefaniuk

AutoSfera Sp. zo.o. www.autosfera.eu

California Trailer Sp. zo.o. www.c-t.com.pl

Jacek Żukowski PUH Modrzew

Kancelaria Prawna Dariusz Daczkowski www.dariuszdaczkowski.pl

Mariusz Stopa

Bank Spółdzielczy Międzyrzec Podlaski

Centrum APF ESPACE Małgorzata Szurlej Warszawa www.centrumapf.pl

Anna Żytkowska

Dariusz Sienkiewicz

Joanna i Jerzy Łastowscy

SALON EXPERT L'OREAL BEAUTE Anna Tymoszyńska

Elżbieta i Zygmunt Mackiewicz

Małgorzata Jadwiga Górak

Monika i Robert Parzyszek

Akser Tomasz Hryniewicz

Alicja Niedźwiedzka

Abramowicz Teresa

B.T. Tairon Turystyka Aktywna i Rehabilitacja Osób Niepełnosprawnych www.tairon.pl

Bernadeta Małachwiejczuk

Józef Szeptycki

SAS Jasworscy Sp.J. www.centrumsas.pl

Maria i Henryk Dołęgowscy

Danuta Wolska

Bożena Micewicz

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Melaniuk Helena

Katarzyna Fijałkowska

Bogdan Koplejewski

Andrzej Chomiuk

Bialcon S.A. www.bialcon.pl

Adam Abramowicz

Franciszek Jerzy Stefaniuk

AutoSfera Sp. zo.o. www.autosfera.eu

California Trailer Sp. zo.o. www.c-t.com.pl

Jacek Żukowski PUH Modrzew

Kancelaria Prawna Dariusz Daczkowski www.dariuszdaczkowski.pl

Mariusz Stopa

Bank Spółdzielczy Międzyrzec Podlaski

Centrum APF ESPACE Małgorzata Szurlej Warszawa www.centrumapf.pl

Anna Żytkowska

Dariusz Sienkiewicz

Joanna i Jerzy Łastowscy

SALON EXPERT L'OREAL BEAUTE Anna Tymoszyńska

Elżbieta i Zygmunt Mackiewicz

Małgorzata Jadwiga Górak

Monika i Robert Parzyszek

Akser Tomasz Hryniewicz

Alicja Niedźwiedzka

Abramowicz Teresa

B.T. Tairon Turystyka Aktywna i Rehabilitacja Osób Niepełnosprawnych www.tairon.pl

Bernadeta Małachwiejczuk

Józef Szeptycki

SAS Jasworscy Sp.J. www.centrumsas.pl

Maria i Henryk Dołęgowscy

Danuta Wolska

Bożena Micewicz

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Melaniuk Helena

Katarzyna Fijałkowska

Bogdan Koplejewski

Andrzej Chomiuk

Bialcon S.A. www.bialcon.pl

Adam Abramowicz

Franciszek Jerzy Stefaniuk

AutoSfera Sp. zo.o. www.autosfera.eu

California Trailer Sp. zo.o. www.c-t.com.pl

Jacek Żukowski PUH Modrzew

Kancelaria Prawna Dariusz Daczkowski www.dariuszdaczkowski.pl

Mariusz Stopa

Bank Spółdzielczy Międzyrzec Podlaski

Centrum APF ESPACE Małgorzata Szurlej Warszawa www.centrumapf.pl

Anna Żytkowska

Dariusz Sienkiewicz

Joanna i Jerzy Łastowscy

SALON EXPERT L'OREAL BEAUTE Anna Tymoszyńska

Elżbieta i Zygmunt Mackiewicz

Małgorzata Jadwiga Górak

Monika i Robert Parzyszek

Akser Tomasz Hryniewicz

Alicja Niedźwiedzka

Abramowicz Teresa

B.T. Tairon Turystyka Aktywna i Rehabilitacja Osób Niepełnosprawnych www.tairon.pl

Bernadeta Małachwiejczuk

Józef Szeptycki

SAS Jasworscy Sp.J. www.centrumsas.pl

Maria i Henryk Dołęgowscy

Danuta Wolska

Bożena Micewicz

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Melaniuk Helena

Katarzyna Fijałkowska

Bogdan Koplejewski

Andrzej Chomiuk

Bialcon S.A. www.bialcon.pl

Adam Abramowicz

Franciszek Jerzy Stefaniuk

AutoSfera Sp. zo.o. www.autosfera.eu

California Trailer Sp. zo.o. www.c-t.com.pl

Jacek Żukowski PUH Modrzew

Kancelaria Prawna Dariusz Daczkowski www.dariuszdaczkowski.pl

Mariusz Stopa

Bank Spółdzielczy Międzyrzec Podlaski

Centrum APF ESPACE Małgorzata Szurlej Warszawa www.centrumapf.pl

Anna Żytkowska

Dariusz Sienkiewicz

Joanna i Jerzy Łastowscy

SALON EXPERT L'OREAL BEAUTE Anna Tymoszyńska

Elżbieta i Zygmunt Mackiewicz

Małgorzata Jadwiga Górak

Monika i Robert Parzyszek

Akser Tomasz Hryniewicz

Alicja Niedźwiedzka

Abramowicz Teresa

B.T. Tairon Turystyka Aktywna i Rehabilitacja Osób Niepełnosprawnych www.tairon.pl

Bernadeta Małachwiejczuk

Józef Szeptycki

SAS Jasworscy Sp.J. www.centrumsas.pl

Maria i Henryk Dołęgowscy

Danuta Wolska

Bożena Micewicz

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Melaniuk Helena

Katarzyna Fijałkowska

Bogdan Koplejewski

Andrzej Chomiuk

Bialcon S.A. www.bialcon.pl

Adam Abramowicz

Franciszek Jerzy Stefaniuk

AutoSfera Sp. zo.o. www.autosfera.eu

California Trailer Sp. zo.o. www.c-t.com.pl

Jacek Żukowski PUH Modrzew

Kancelaria Prawna Dariusz Daczkowski www.dariuszdaczkowski.pl

Mariusz Stopa

Bank Spółdzielczy Międzyrzec Podlaski

Centrum APF ESPACE Małgorzata Szurlej Warszawa www.centrumapf.pl

Anna Żytkowska

Dariusz Sienkiewicz

Joanna i Jerzy Łastowscy

SALON EXPERT L'OREAL BEAUTE Anna Tymoszyńska

Elżbieta i Zygmunt Mackiewicz

Małgorzata Jadwiga Górak

Monika i Robert Parzyszek

Akser Tomasz Hryniewicz

Alicja Niedźwiedzka

Abramowicz Teresa

B.T. Tairon Turystyka Aktywna i Rehabilitacja Osób Niepełnosprawnych www.tairon.pl

Bernadeta Małachwiejczuk

Józef Szeptycki

SAS Jasworscy Sp.J. www.centrumsas.pl

Maria i Henryk Dołęgowscy

Danuta Wolska

Bożena Micewicz

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Melaniuk Helena

Katarzyna Fijałkowska

Bogdan Koplejewski

Andrzej Chomiuk

Bialcon S.A. www.bialcon.pl

Adam Abramowicz

Franciszek Jerzy Stefaniuk

AutoSfera Sp. zo.o. www.autosfera.eu

California Trailer Sp. zo.o. www.c-t.com.pl

Jacek Żukowski PUH Modrzew

Kancelaria Prawna Dariusz Daczkowski www.dariuszdaczkowski.pl

Mariusz Stopa

Bank Spółdzielczy Międzyrzec Podlaski

Centrum APF ESPACE Małgorzata Szurlej Warszawa www.centrumapf.pl

Anna Żytkowska

Dariusz Sienkiewicz

Joanna i Jerzy Łastowscy

SALON EXPERT L'OREAL BEAUTE Anna Tymoszyńska

Elżbieta i Zygmunt Mackiewicz

Małgorzata Jadwiga Górak

Monika i Robert Parzyszek

Akser Tomasz Hryniewicz

Alicja Niedźwiedzka

Abramowicz Teresa

B.T. Tairon Turystyka Aktywna i Rehabilitacja Osób Niepełnosprawnych www.tairon.pl

Bernadeta Małachwiejczuk

Józef Szeptycki

SAS Jasworscy Sp.J. www.centrumsas.pl

Maria i Henryk Dołęgowscy

Danuta Wolska

Bożena Micewicz

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Melaniuk Helena

Katarzyna Fijałkowska

Bogdan Koplejewski

Andrzej Chomiuk

Bialcon S.A. www.bialcon.pl

Adam Abramowicz

Franciszek Jerzy Stefaniuk

AutoSfera Sp. zo.o. www.autosfera.eu

California Trailer Sp. zo.o. www.c-t.com.pl

Jacek Żukowski PUH Modrzew

Kancelaria Prawna Dariusz Daczkowski www.dariuszdaczkowski.pl

Mariusz Stopa

Bank Spółdzielczy Międzyrzec Podlaski

Centrum APF ESPACE Małgorzata Szurlej Warszawa www.centrumapf.pl

Anna Żytkowska

Dariusz Sienkiewicz

Joanna i Jerzy Łastowscy

SALON EXPERT L'OREAL BEAUTE Anna Tymoszyńska

Elżbieta i Zygmunt Mackiewicz

Małgorzata Jadwiga Górak

Monika i Robert Parzyszek

Akser Tomasz Hryniewicz

Alicja Niedźwiedzka

Abramowicz Teresa

B.T. Tairon Turystyka Aktywna i Rehabilitacja Osób Niepełnosprawnych www.tairon.pl

Bernadeta Małachwiejczuk

Józef Szeptycki

SAS Jasworscy Sp.J. www.centrumsas.pl

Maria i Henryk Dołęgowscy

Danuta Wolska

Bożena Micewicz

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Melaniuk Helena

Katarzyna Fijałkowska

Bogdan Koplejewski

Andrzej Chomiuk

Bialcon S.A. www.bialcon.pl

Adam Abramowicz

Franciszek Jerzy Stefaniuk

AutoSfera Sp. zo.o. www.autosfera.eu

California Trailer Sp. zo.o. www.c-t.com.pl

Jacek Żukowski PUH Modrzew

Kancelaria Prawna Dariusz Daczkowski www.dariuszdaczkowski.pl

Mariusz Stopa

Bank Spółdzielczy Międzyrzec Podlaski

Centrum APF ESPACE Małgorzata Szurlej Warszawa www.centrumapf.pl

Anna Żytkowska

Dariusz Sienkiewicz

Joanna i Jerzy Łastowscy

SALON EXPERT L'OREAL BEAUTE Anna Tymoszyńska

Elżbieta i Zygmunt Mackiewicz

Małgorzata Jadwiga Górak

Monika i Robert Parzyszek

Akser Tomasz Hryniewicz

Alicja Niedźwiedzka

Abramowicz Teresa

B.T. Tairon Turystyka Aktywna i Rehabilitacja Osób Niepełnosprawnych www.tairon.pl

Bernadeta Małachwiejczuk

Józef Szeptycki

SAS Jasworscy Sp.J. www.centrumsas.pl

Maria i Henryk Dołęgowscy

Danuta Wolska

Bożena Micewicz

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Melaniuk Helena

Katarzyna Fijałkowska

Bogdan Koplejewski

Andrzej Chomiuk

Bialcon S.A. www.bialcon.pl

Adam Abramowicz

Franciszek Jerzy Stefaniuk

AutoSfera Sp. zo.o. www.autosfera.eu

California Trailer Sp. zo.o. www.c-t.com.pl

Jacek Żukowski PUH Modrzew

Kancelaria Prawna Dariusz Daczkowski www.dariuszdaczkowski.pl

Mariusz Stopa

Bank Spółdzielczy Międzyrzec Podlaski

Centrum APF ESPACE Małgorzata Szurlej Warszawa www.centrumapf.pl

Anna Żytkowska

Dariusz Sienkiewicz

Joanna i Jerzy Łastowscy

SALON EXPERT L'OREAL BEAUTE Anna Tymoszyńska

Elżbieta i Zygmunt Mackiewicz

Małgorzata Jadwiga Górak

Monika i Robert Parzyszek

Akser Tomasz Hryniewicz

Alicja Niedźwiedzka

Abramowicz Teresa

B.T. Tairon Turystyka Aktywna i Rehabilitacja Osób Niepełnosprawnych www.tairon.pl

Bernadeta Małachwiejczuk

Józef Szeptycki

SAS Jasworscy Sp.J. www.centrumsas.pl

Maria i Henryk Dołęgowscy

Danuta Wolska

Bożena Micewicz

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Melaniuk Helena

Katarzyna Fijałkowska

Bogdan Koplejewski

Andrzej Chomiuk

Bialcon S.A. www.bialcon.pl

Adam Abramowicz

Franciszek Jerzy Stefaniuk

AutoSfera Sp. zo.o. www.autosfera.eu

California Trailer Sp. zo.o. www.c-t.com.pl

Jacek Żukowski PUH Modrzew

Kancelaria Prawna Dariusz Daczkowski www.dariuszdaczkowski.pl

Mariusz Stopa

Bank Spółdzielczy Międzyrzec Podlaski

Centrum APF ESPACE Małgorzata Szurlej Warszawa www.centrumapf.pl

Anna Żytkowska

Dariusz Sienkiewicz

Joanna i Jerzy Łastowscy

SALON EXPERT L'OREAL BEAUTE Anna Tymoszyńska

Elżbieta i Zygmunt Mackiewicz

Małgorzata Jadwiga Górak

Monika i Robert Parzyszek

Akser Tomasz Hryniewicz

Alicja Niedźwiedzka

Abramowicz Teresa

B.T. Tairon Turystyka Aktywna i Rehabilitacja Osób Niepełnosprawnych www.tairon.pl

Bernadeta Małachwiejczuk

Józef Szeptycki

SAS Jasworscy Sp.J. www.centrumsas.pl

Maria i Henryk Dołęgowscy

Danuta Wolska

Bożena Micewicz

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Melaniuk Helena

Katarzyna Fijałkowska

Bogdan Koplejewski

Andrzej Chomiuk

Bialcon S.A. www.bialcon.pl

Adam Abramowicz

Franciszek Jerzy Stefaniuk

AutoSfera Sp. zo.o. www.autosfera.eu

California Trailer Sp. zo.o. www.c-t.com.pl

Jacek Żukowski PUH Modrzew

Kancelaria Prawna Dariusz Daczkowski www.dariuszdaczkowski.pl

Mariusz Stopa

Bank Spółdzielczy Międzyrzec Podlaski

Centrum APF ESPACE Małgorzata Szurlej Warszawa www.centrumapf.pl

Anna Żytkowska

Dariusz Sienkiewicz

Joanna i Jerzy Łastowscy

SALON EXPERT L'OREAL BEAUTE Anna Tymoszyńska

Elżbieta i Zygmunt Mackiewicz

Małgorzata Jadwiga Górak

Monika i Robert Parzyszek

Akser Tomasz Hryniewicz

Alicja Niedźwiedzka

Wspierają nas

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jesteśmy na Facebook-u

Reklama

 


Marta Łukowska-Almaszy

Dyrektor

Ośrodka Terapii Diagnostyki

Dzieci Autystycznych

Psycholog

Oligofrenopedagog

Neurologopeda

Terapeuta EEG Biofeedback

Terapeuta Tomatisa


Anna Chwałek

Psycholog

Oligofrenopedagog

Terapeuta  EEG biofeedback

Terapeuta Tomatisa


Barbara Arseniuk

Oligofrenopedagog

Dogoterapeuta


Katarzyna Baczkura

Oligofrenopedagog


Anna Bajena

Oligofrenopedagog

Terapeuta  EEG biofeedback


Agnieszka Bernaszuk

Oligofrenopedagog

Arteterapeuta


Michał Bogusz

Oligofrenopedagog

Terapeuta Integracji Sensorycznej

Terapeuta metody czaszkowo-krzyżowej


Anna Buczyńska

Oligofrenopedagog

Terapeuta metody czaszkowo-krzyżowej


Katarzyna Celińska-Mironiuk

Psycholog


 


 

 

 

Wiesława Chalecka

Psycholog

Psychoterapeuta


Katarzyna Chrząszcz

Logopeda

Oligofrenopedagog

Terapeuta Metody Indywidualnej

Stymulacji słuchu Johansena

 


Diana Czerko

Oligofrenopedagog


 

Jolanta Dorosz

Oligofrenopedagog


Justyna Gajewska

Psycholog kliniczny

Szkolenia:

Podstawy autyzmu, System kart


 

Wilhelm Gromisz

Terapeuta Integracji Sensorycznej


Agnieszka Hajduk

Terapeuta Integracji Sensorycznej

Logopeda

Oligofrenopedagog

  • Nauczyciel wych. przedszkolnego i wczesnoszkolnego

  • Nauczyciel Wych. Fiz.

Kursy kwalifikacyjne:

  1. Kurs kwalifikacyjny z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju i edukacji uczniów autystycznych

Szkolenia:

  1. Terapia Behawioralna dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu
  2. Picture Exchange Communication System – Poziom I
  3. Podejście Pyramid do Edukacji: Szkolenie Podstawowe
  4. Trudne zachowania a komunikacja funkcjonalna
  5. Wspomaganie funkcjonowania osób z autyzmem poprzez stymulację sensomotoryczną. Tworzenie indywidualnych programów stymulacyjnych, cz. I i II
  6. VB-MAPP: Ocena umiejętności i planowanie terapii
  7. Jak napisać indywidualny program terapeutyczny w oparciu o VB-MAPP
  8. Intensywne nauczanie behawioralne w oparciu o system kart
  9. Podstawowe zagadnienia terapii i edukacji dziecka z autyzmem
  10. Pomoc psychologiczna dziecku z mutyzmem wybiórczym i jego rodzinie
  11. Terapia dziecka z mutyzmem wybiórczym

Kursy doskonalące:

  1. Zastosowanie arteterapii i muzykoterapii w procesie rehabilitacji dziecka z autyzmem
  2. Praca z osobami z zaburzeniami psychicznymi – Trening Umiejętności Społecznych
  3. Metoda Ruchu Rozwijającego wg Weroniki Sherborne

Konferencje:

  1. „Wspieranie osób z autyzmem na przestrzeni ich życia”
  2. „Zachowania trudne u osób z autyzmem i zespołem Aspergera”

Magdalena Hoduń

Logopeda

Oligofrenopedagog


 

Paweł Humin

Psycholog

Oligofrenopedagog


 

Daria Jurczak

Fizjoterapeuta

Terapeuta metody czaszkowo-krzyżowej


 

Wioleta Klimkiewicz

Terapeuta EEG Biofeedback


 

Magdalena Kolano

Fizjoterapeuta

Terapeuta metody czaszkowo-krzyżowej


 

Agnieszka Kucharuk

Oligofrenopedagog

Terapeuta Integracji Sensorycznej


 

Kinga Kuligowska

Muzykoterapeuta


 

Aneta Kwiatkowska-Czeczott

Psycholog


 

 

 

 

 

 

 

Agnieszka Lewtak

Oligofrenopedagog


Renata Lubańska

Oligofrenopedagog


- Konferencja: Wczesna diagnoza i terapia szansą dla dziecka z autyzmem

– Szkolenie podstawowe PECS

- Podstawowe zagadnienia terapii i edukacji dziecka z autyzmem

– Wspomaganie procesu nauki czytania metodą Glenna Domana

– Rozwijanie Kluczowych umiejętności komunikacyjnych

- Zastosowanie Arteterapii i Muzykoterapii w procesie rehabilitacji dziecka z autyzmem

– Kurs kwalifikacyjny z zakresu oligofrenopedagogiki

- Wspomaganie funkcjonowania osób z autyzmem poprzez stymulację sensoryczną. Tworzenie indywidualnych programów stymulacyjnych

– Superwizja programów stymulacyjnych

– Terapia behawioralna dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu

Studia Podyplomowe –Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka

– Kurs kwalifikacyjny z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju i edukacji uczniów autystycznych

– Trudne zachowania a komunikacja funkcjonalna

–Intensywne nauczanie behawioralne w oparciu o system kart

– Jak napisać indywidualny program terapeutyczny w oparciu o VB-MAPP?


Paulina Maksymiuk

Oligofrenopedagog


Bernadeta Małachwiejczuk

Oligofrenopedagog


Sylwia Matyjasik

Oligofrenopedagog

Pedagog rewalidacyjny

Kursy i szkolenia:

- Kurs kwalifikacyjny z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju i edukacji uczniów autystycznych

- Terapia tańcem –I i II stopień

- Terapia teatrem – I i II stopień

- Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne – I i II stopień

- Wspomaganie funkcjonowania osób z autyzmem poprzez stymulację sensomotoryczną – I i II poziom

- Język migany dla nauczycieli – I stopień

- Metoda Dobrego Startu

- Terapia ręki

- Jak radzić sobie z trudnymi zachowaniami według programu Carole Sutton

-Konstruowanie oraz modyfikacja programów nauczania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej

- Diagnoza funkcjonalna dzieci z autyzmem – Profil Psychoedukacyjny PEP-R

- Komunikacja alternatywna i wspomagająca w terapii i edukacji dzieci z trudnościami w porozumiewaniu się

- Seksualność osób z autyzmem

-  PECS – szkolenie podstawowe

- PECS - Podejście Piramid do Edukacji

- PECS – Rozwijanie Kluczowych Umiejętności Komunikacyjnych

- Wspieranie procesu nauki czytania metodą Glenna Domana

- Terapia behawioralna dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu

- Intensywne nauczanie behawioralne w oparciu o system kart

- VB- MAPP: Ocena umiejętności i planowanie terapii


Paulina Masłowska

Członek zespołu diagnostycznego

Oligofrenopedagog

Terapeuta Tomatisa

Nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego

 

Kursy kwalifikacyjne:

• Kurs kwalifikacyjny z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju i edukacji uczniów autystycznych

Szkolenia:

• Zastosowanie ADOS-2 w badaniach klinicznych

• Narzędzie M-CHAT-R/F – praktyczne zastosowanie w monitorowaniu rozwoju dziecka

• Terapia Behawioralna dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu

• Picture Exchange Communication System – Poziom I

• Podejście Pyramid do Edukacji: Szkolenie Podstawowe

• Trudne zachowania a komunikacja funkcjonalna

• Wspomaganie funkcjonowania osób z autyzmem poprzez stymulację sensomotoryczną. Tworzenie indywidualnych programów stymulacyjnych, cz. I i II

• VB-MAPP: Ocena umiejętności i planowanie terapii

• Jak napisać indywidualny program terapeutyczny w oparciu o VB-MAPP

• Intensywne nauczanie behawioralne w oparciu o system kart

• Trening Umiejętności Społecznych (TUS) terapia grupowa dzieci ze spektrum autyzmu

• Podstawowe zagadnienia terapii i edukacji dziecka z autyzmem

• Zrozumieć autyzm w ujęciu Handle – I stopień

• Pomoc psychologiczna dziecku z mutyzmem wybiórczym i jego rodzinie

• Terapia dziecka z mutyzmem wybiórczym

• Dziecko w sieci – bezpieczeństwo dzieci i młodzieży online

Kursy doskonalące:

• Zastosowanie arteterapii i muzykoterapii w procesie rehabilitacji dziecka z autyzmem

• Praca z osobami z zaburzeniami psychicznymi – Trening Umiejętności Społecznych

• Metoda Ruchu Rozwijającego wg Weroniki Sherborne

Konferencje:

• „Wspieranie osób z autyzmem na przestrzeni ich życia”

• „Zachowania trudne u osób z autyzmem i zespołem Aspergera”

• „Kiedy dziecko dojrzewa… Rodzą się pytania. Seksualność osób z zaburzeniami rozwojowymi”

• „Przemoc w rodzinie”

 


Barbara Melaniuk

Oligofrenopedagog


Monika Męczyńska-Hordejuk

Psycholog

Kursy:

- Kurs kwalifikacyjny z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju i edukacji uczniów autystycznych

- kurs doskonalący nt. Metoda Ruchu Rozwijającego wg Weroniki Sherborne

- kurs dodkonalący: Zastosowanie arteterapii i muzykoterapii w procesie rehabilitacji dziecka z autyzmem

Szkolenia:

- Terapia behawioralna dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmy

- VB-MAPP: Ocena umiejętności i planowanie terapii

- Jak napisać indywidualny program terapeutyczny w oparciu o VB-MAPP?

- Pomoc psychologiczna dziecku z mutyzmem wybiórczym i jego rodzinie

- Terapia dziecka z mutyzmem wybiórczym

- Wspieranie procesu nauki czytania metodą Glenna Domana

- Makaton

- Diagnoza funkcjonalna dzieci z autyzmem - Profil Psychoedukacyjny PEP - R

- Metoda Dobrego Startu

- Terapia ręki

- Szkolenie podstawowe PECS

- Rozwijanie Kluczowych Umiejętności Komunikacyjnych


Marlena Męczyńska

Oligofrenopedagog

Terapeuta EEG Biofeedback

Terapeuta Integracji Sensorycznej

Terapeuta Tomatisa


Bożena Micewicz

Muzykoterapeuta


Paulina Mielniczuk

Logopeda


Karolina Nowicka

Logopeda


Agnieszka Noworól

Oligofrenopedagog

Terapeuta Integracji Sensorycznej


Ewa Olichwiruk

Oligofrenopedagog

Terapeuta EEG Biofeedback


Elżbieta Parać

Oligofrenopedagog

Terapeuta EEG  biofeedback

Kursy kwalifikacyjne;

2015- Kurs kwalifikacyjny z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju i edukacji uczniów autystycznych

2014 – Kurs kwalifikacyjny  zakresu oligofrenopedagogiki dla nauczycieli i wychowawców placówek dla dzieci upośledzonych umysłowo

 

Kursy doskonalące ;

2016 – Praca z osobami z zaburzeniami psychicznymi- trening umiejętności społecznych

2015 – Udzielanie pomocy przedmedycznej

2015 – Metoda Ruchu Rozwijającego wg Weroniki Sherborne

2014 – Kurs języka migowego stopnia I

2011 – Kurs przygotowawczy dla kandydatów na wychowawców wypoczynku dzieci i młodzieży

 

Szkolenia :

2017 – Intesywne nauczanie behawioralne w oparciu o system kart

2017 – Jak napisać indywidualny program terapeutyczny w oparciu i VB- Mapp

2016 – Trudne zachowania a komunikacja funkcjonalna

2016 – Metody EEG Biofeedback  I stopnia , Trener EEG Biofeedback I stopnia

2016 – Zastosowanie arteterapii i muzykoterapii w procesie rehabilitacji dziecka z autyzmem

2016 – Diagnoza i Terapia Ręki I i II stopnia

2014 – PECS poziom 1

2014 – Terapia Behawioralna dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu

2015 – VB – Mapp; Ocena umiejętności i planowania terapii

2015- Konstruowanie programów stymulacyjnych dla dziecka z autyzmem

2011 – Kurs przygotowawczy dla kandydatów na wychowawców wypoczynku dzieci i młodzieży


Anna Pawłowska

Oligofrenopedagog

Terapeuta Indywidualnej

Stymulacji słuchu Johansena

Terapeuta Integracji Sensorycznej


Małgorzata Pegza

Oligofrenopedagog

Neurologopeda


kursy i szkolenia:

 

 „Szkolenie podstawowe PECS”

 „Praca z osobami z zaburzeniami psychicznymi – trening umiejętności społecznych”

 „Metoda Integracji Sensorycznej we wspomaganiu rozwoju mowy u dzieci”

 „PECS – poziom II”

 „Podstawowe zagadnienia terapii i edukacji dziecka z autyzmem”

 „Rozwijanie Kluczowych Umiejętności Komunikacyjnych”

 „Podejście Pyramid do Edukacji: Szkolenie Podstawowe”

 „Zastosowanie arteterapii i muzykoterapii w procesie rehabilitacji dziecka z autyzmem”

 „Wspomaganie funkcjonowania osób z autyzmem poprzez stymulację sensomotoryczną. Tworzenie indywidualnych programów stymulacyjnych” cz. I i II

 „Terapia behawioralna dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu”

 „Zrozumieć autyzm w ujęciu Handle”

 „Metody wywoływania głosek”

 „Programowanie języka dla dzieci z zaburzeniami komunikacji (niesłyszących, autystycznych, z afazją)”

 „Metoda Ruchu Rozwijającego według Weroniki Sherborne” poziom I

 „VB-MAPP: Ocena umiejętności i planowanie terapii”

 „Diagnostyka i terapia neurologopedyczna zaburzeń funkcji oralnych, związanych z poborem pokarmów i nadawaniem mowy. Moduł podstawowy”

 „Trudne zachowania a komunikacja funkcjonalna”

 „Strategiczna metoda usprawniania realizacji fonemów w dyslalii obwodowej”

 „Pomoc psychologiczna dziecku z mutyzmem wybiórczym i jego rodzinie”

 „Terapia dziecka z mutyzmem wybiórczym”

 „Intensywne nauczanie behawioralne w oparciu o system kart”

 


Izabela Pietruczuk

Oligofrenopedagog


Agata Popławska

Oligofrenopedagog

kursy i szkolenia:

1. Kurs przygotowawczy dla kandydatów na wychowawców placówek wypoczynku dzieci i młodzieży, Niepubliczna Placówka Kształcenia ustawicznego "KLEIN" w Lublinie;

2. Kurs Udzielania Pomocy Przedmedycznej, Stowarzyszenie Pomocy Młodzieży i Dzieciom Autystycznym oraz Młodzieży i Dzieciom o Pokrewnych Zaburzeniach "Wspólny Świat";

3. Pierwsza pomoc przedmedyczna, Lubelskie Samorządowe Centrym Doskonalenia Nauczycieli Oddział w Białej Podlaskiej;

4. VB-MAPP: Ocena umiejętności i planowania terapii, Ośrodek Szkolenia SCOLAR w Warszawie;

5. Konstruowanie programów stymulacyjnych dla dziecka z autyzmem, Stowarzyszenie Pomocy Młodzieży i Dzieciom Autystycznym oraz Młodzieży i Dzieciom o Pokrewnych Zaburzeniach "Wspólny Świat";

6. Zastosowanie Arteterapii i Muzykoterapii w procesie rehabilitacji dziecka z autyzmem,Stowarzyszenie Pomocy Młodzieży i Dzieciom Autystycznym oraz Młodzieży i Dzieciom o Pokrewnych Zaburzeniach "Wspólny Świat";

7. Praca z osobami z zaburzeniami psychicznymi - trening umiejętności społecznych, Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach;

8. Picture Exchange Communication System - Poziom 1, Pyramid Educational Colsultants of Poland;

9. Terapia Behawioralna w teorii i praktyce - III modułowy kurs bazowy, Centrum Terapii Behawioralnej w Gdańsku;

10. Intensywne nauczanie bahawioralne w oparciu o system kart, Ośrodek Szkolenia Scolaris w Warszawie;

11. Jak napisać indywidualny program terapeutyczny w oparciu o VB-MAPP?, Ośrodek Szkolenia Scolaris w Warszawie;

12. Trudne Zachowania a Komunikacja Funkcjonalna, Pyramid Educational Colsultants of Poland;


 

Renata Rychlicka

Tyflopedagog

Oligofrenopedagog

Terapeuta metody czaszkowo- krzyżowej

 


Kamila Riegier - Sowa

Pedagog


Monika Skiba

Terapeuta Integracji Sensorycznej


Anna Skóra

Psycholog

Arteterapeuta

Muzykoterapeuta

 

wybrane studia i szkolenia:

-Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, Psychologia

-Wczesne wspomaganie rozwoju i edukacji uczniów autystycznych

-Pomoc psychologiczna dziecku z mutyzmem wybiórczym i jego rodzinie I stopień

-Terapia dziecka z mutyzmem wybiórczym, II stopień

-Jak napisać indywidualny program terapeutyczny w oparciu o VB- MAPP

-Trudne zachowania a komunikacja funkcjonalna

-Kurs Muzykoterapii i Arteterapii

-Praca z osobami z zaburzeniami psychicznymi TUS

-Konstruowanie programów stymulacyjnych dla dziecka z autyzmem

-Kurs udzielania pomocy przedmedycznej

-VB-MAPP: Ocena umiejętności i planowanie terapii

-Metoda Ruchu Rozwijającego wg Weroniki Sherborne

-Zrozumieć Autyzm w ujęciu Handle

-Picture Exchange Communication System

-Autyzm w ujęciu 3I

 


Katarzyna Sobolewska

Pedagog


Maria Stasiewska

Tyflopedagog

Oligofrenopedagog


Katarzyna Targosz

Pedagog

Oligofrenopedagog


Anna Tomaszewska-Ignaczak

Arteterapeuta


Wojciech Tomczuk

Oligofrenopedagog

Dogoterapeuta


Marta Turuta

Pedagog

Oligofrenopedagog

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej z informatyką


Kursy kwalifikacyjne:

  • Kurs kwalifikacyjny z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju i edukacji uczniów autystycznych
  • Kurs kwalifikacyjny z zakresu oligofrenopedagogiki dla nauczycieli i wychowawców placówek dla dzieci z upośledzeniem umysłowym.

Szkolenia:

  • Terapia Behawioralna dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu
  • Picture Exchange Communication System – Poziom II
  • Rozwijanie Kluczowych Umiejętności Komunikacyjnych
  • Podejście Pyramid do Edukacji: Szkolenie Podstawowe
  • Trudne zachowania a komunikacja funkcjonalna
  • Wspomaganie funkcjonowania osób z autyzmem poprzez stymulację sensomotoryczną. Tworzenie indywidualnych programów stymulacyjnych, cz. I i II.
  • Superwizja programów stymulacyjnych
  • VB-MAPP: Ocena umiejętności i planowanie terapii
  • Jak napisać indywidualny program terapeutyczny w oparciu o VB-MAPP
  • Intensywne nauczanie behawioralne w oparciu o system kart
  • Podstawowe zagadnienia terapii i edukacji dziecka z autyzmem

Kursy doskonalące:

  • Zastosowanie arteterapii i muzykoterapii w procesie rehabilitacji dziecka z autyzmem
  • Praca z osobami z zaburzeniami psychicznymi – Trening Umiejętności Społecznych
  • Udzielanie pomocy przedmedycznej.
  • Kurs przygotowawczy dla kandydatów na wychowawców wypoczynku dzieci i młodzieży

Konferencje:

  • „Wspieranie osób z autyzmem na przestrzeni ich życia”
  • Rozwijanie kompetencji kluczowych dzieci w wieku przedszkolnym i edukacji wczesnoszkolnej.


Beata Tyszkiewicz - Gromisz

Fizjoterapeuta

Terapeuta Integracji Sensorycznej

Oligofrenopedagog


Grzegorz Ułanowicz

Psycholog

Oligofrenopedagog

Terapeuta Integracji Sensorycznej


Jolanta Wakulak

Oligofrenopedagog

Terapeuta Integracji Sensorycznej


Joanna Zajko

Neurologopeda

Oligofrenopedagog

Terapeuta Metody Indywidualnej

Stymulacji słuchu Johansena


Reklama